MED-�NDEX

Salk profesyonellerine yönelik yeni bir site www.med-index.com adresinde yayn hayatna balyor. Med-Index sizlere, salk alanndaki son gelimeler, haberler, röportaj serileri, bilim dünyasndaki yenilikler, dünya basnndan yansmalar, hekimlerin kaleminden sanatsal etkinlikler, bilimsel makaleler ve e-örenme programlarna kadar çok çeitli seçenekleri bir arada sunuyor.

Site “salk profesyonellerinin referans kayna” sloganyla yola çkarak, salk alannda çalan tüm profesyonellerin ihtiyaç duyacaklar bilgileri tek bir adreste toplamaktadr. Güçlü kadrosu, bilimsel bak açsyla, etik ve objektif olarak okuyucularna salk alannda farkl bir hizmet sunacaktr.

Med-index.com, salk profesyonellerinin sürekli mesleki geliim süreçlerini destelemek amacyla oluturulmu bir elektronik platformdur. Med-index kategorize edilmi içerikler sayesinde aradnz konuya ait haber, literatür, etkinlik, e-Örenme modülü ve webcast’lere hzlca erimenizi salamaktadr. Tüm içerikler uzman salk profesyonelleri tarafndan hazrlanlmakta ve içerik ortaklar danman kurulu tarafndan onaylatlmaktadr.

Med-index’te Neler Var?

 

Sosyal Medya Adresleri :
twitter.com/mdndx
facebook.com/mdndx

Tm giriimlere ulamak iin tklaynz.




© Copyright 2017 Pleksus Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her hakları saklıdır. İzinsiz herhangi bir alıntı yapılamaz.